אמנת השירות: האני מאמין של מקימים

רבים יודעים לנהל תהליכי בנייה ולמכור נדל”ן, אך הבחירות בדרך מכתיבות הצלחה, כישלון או תוצאה בינונית. הדרך שלנו נסללת בהדרגה, מתוך אמונה בתהליכי עבודה שקופים מול הלקוח, מתן מענה מהיר ושרות, עד לשביעות רצון מלאה. אכפת לנו שתכנסו לבית שלכם ברגל ימין. חשוב לנו שתהיו מעורבים בתהליכי התכנון ושתקבלו תמורה הולמת למה ששילמתם. אנחנו לא “אנשי נדל”ן קלאסיים” ובשל כך הדרך שלנו לניהול ליווי הפיקוח בתחום נדל”ן שונה.

מאחר ואנחנו בחברת מקימים מאמינים שהלקוחות שלנו הם הנכס החשוב ביותר, אנו מפרסמים את אמנת השירות שלנו, המפרטת את מה שאנחנו מבטיחים ומחויבים לעשות למען הלקוחות שלנו:

  1. אנו מתחייבים להעניק שירות אדיב, איכותי מקצועי ואמין ללקוחותינו. אנו משקיעים זמן וכסף כדי לגייס אלינו את העובדים וספקי המשנה האמינים, המקצועיים והמסורים ביותר.
  2. אנו מתחייבים למענה טלפוני זמין בימים ראשון עד חמישי בשעות 8:45- 18:00 עם מענה חיצוני גם בשעות הקטנות – היה והלקוח השאיר הודעה, אנו מתחייבים ליצור עמו קשר ביום העסקים למחרת.
  3. אנו מתחייבים לשעות קבלת קהל בימים ראשון עד חמישי בשעות 9:30-17:00, מתוך ידיעה כי רבים מהלקוחות שלנו עובדים והם פנויים לדבר או להיפגש איתנו בעיקר בשעות אחר הצהריים והערב.
  4. אנו מתחייבים לענות לפניות דרך אתר האינטרנט שלנו או דרך הדוא”ל שלנו תוך 2 ימי עסקים בלבד.
  5. אנו מתחייבים לשקיפות מלאה לגבי כל הפעולות שאנו מבצעים בשם ולמען הלקוחות שלנו. כלקוח החברה הינך זכאי לדעת על מצב התקדמות הנכס בכל זמן נתון, ולקבל דיווח מפורט וכולל אחת לרבעון. גם אם לא פנית אלינו בדרישה ספציפית לקבלת המידע, אנו מתחייבים למסור לך אותו.
  6. בנוסף, אנו מתחייבים לספק מידע ללקוח בנושא נכסים, ומצב הפרויקט לו הוא שייך תוך 2 ימי עסקים בלבד מרגע שפנה אלינו בבקשה לעשות כן.
  7. אנו מתחייבים לשליחת טפסים: עדכון פרטים/ שליחת טופס הצטרפות/ מידע כללי במהלך אותו יום בו הלקוח יצר עמנו קשר.
  8. אנו מתחייבים לשליחת דו”ח מצב מהימן אל הלקוח .
  9. אנו מתחייבים לטיפול השוטף מול הבנק, עזרה בקביעת תנאי האשראי הנוחים ביותר ללקוח, וזאת בזמן סביר ככל הניתן.
  10. אנו מתחייבים לשמירה על פרטיות וסודיות מוחלטת, שלא להעביר מידע הנמסר לנו על ידי הלקוחות שלנו לגוף זר שאין לו חלק במתן השירותים הישירים והנלווים לקהל לקוחותינו.

אנו שואפים תמיד להעלות את רמת השירות שלנו ולכן נשמח לקבל משוב מפורט ממך.